microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

MicroStep CDMSpoločnosť MicroStep CDM s.r.o. dodáva CNC-stroje na delenie kovových materiálov laserom, plazmou, autogénom, vodným lúčom resp. kombináciou týchto technológií.

Popri štandardných strojoch pre malovýrobu či stredné podniky má firma skúsenosti aj s vrchným segmentom trhu – dodávkou komplexných, multifunkčných CNC centier, ktoré okrem rezania ponúkajú aj technológie predchádzajúce alebo nadväzujúce na rezanie, ako je presné vŕtanie otvorov, rezanie závitov, zahlbovanie, popisovanie dielov atramentovými alebo mechanickými popisovačmi, a tiež s automatickou manipuláciou s rezaným materiálom cez dopravníky, podávacie systémy a žeriavy.

Firma MicroStep CDM s.r.o. v súčasnosti ponúka široký sortiment strojov pre celú škálu typov, tvarov a hrúbok materiálov, z ktorých je každý konštruovaný na mieru, od projektovania, konfigurácie až po samotnú zákazkovú výrobu.

Veľmi dôležitou oblasťou aktivít firmy je poskytovanie služieb programátorského a grafického oddelenia.

Okrem týchto hlavných aktivít sa firma zaoberá predajom priemyselného príslušenstva, ako sú plazmové zdroje, filtračné zariadenia, kompresory a spotrebný materiál pre tieto zariadenia. Príležitostne zabezpečuje kooperácie v oblasti strojárstva.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha... (nepovinné pole)
Maximálna veľkosť je limitovaná na 50.0 MB
    captcha
    Reload