microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Vŕtanie, rezanie závitov a zahĺbenie na moderných CNC rezacích strojoch na rezanie plazmou, rezanie plameňom, rezanie laserom a rezanie vodným lúčom

 

 vollautomatischer-bohrsupport CNC vŕtanie sa používa v priemyselnej výrobe na výrobu presných valcovitých otvorov v materiáli. S dobre prispôsobenou kombináciou rezania a vŕtania sa teraz môžu vyvŕtať, zapaľovať a potom vystrihnúť plechy v jednej továrni. Týmto spôsobom sú vyrobené hlavové dosky, sedlové dosky alebo príruby. Typickými oblasťami použitia sú všetky priemyselné odvetvia, ktoré spracúvajú hotové vŕtané súčasti do konštrukcií alebo hotových výrobkov.

Vŕtanie, rezanie závitov, rezanie: MircoStep® rezacie systémy môžu spojiť všetky tieto procesy bez náteru v jednom systéme musia byť vykonané v kvalite komponentov, ktoré majú byť vyrobené dokonca začať. Výhody takejto kombinácie rôznych metód sú zrejmé: žiadne časovo náročné manipuláciu s dielmi na ďalšie zariadenia, bez ďalšej uťahovanie a bez preprogramovanie zariadenia na rezací systém - kompletné spracovanie prebieha pri závode.

bohren-gewinden-senken-werkzeugwechsler

Na rýchle zmeny procesov a nástrojov je k dispozícii zásobník nástrojov so 6, 8 alebo 16 dutinami, v ktorom sú nástroje bezpečne chránené pred prachom a poškodením. Po vŕtaní sa prístroj automaticky prepne na rezný nástroj (napríklad plazmový) a rezy všetkých plánovaných obrysov (2D a 3D).  Zvlášť dôležité pre vysokú presnosť hotové súčasti patria také veci, ako dve veci: po prvé, musí byť vzatá do úvahy pri meraní vzdialenosti medzi studne a vymedzujú šírka reznej škáry sa berú do úvahy - presné meranie špičky horáka je na nevyhnutné. Na druhej strane regulátor musí presne určiť posun medzi horákom a vŕtacím nástrojom. Oba sú vykonávané pomocou patentovanej kalibračnej jednotky MicroStep®.

Výsledok 1 - 9 z 9

Vŕtanie, závitovanie, zahlbovanie

Produkty v tejto kategórii

AquaCut Séria

Exkluzívne vysoko-rýchlostné riešenie pre náročné 2D rezanie

CombiCut Séria

Vyrobené pre najextrémnejšie premenné prostredia

DRM séria

Špeciálne zariadenie pre najnáročnejšie požiadavky

DS séria

Automatická linka na spracovanie plechov DS

DS-B séria

Spracovanie profilov štvorcového, alebo obdĺžnikového ...

MG séria

Multifunkčné zariadenie pre tie najvyššie požiadavky

MicroMill Séria

Frézovanie a 3D-gravírovanie plastov, ľahkých kovov a dreva

ProfileCut Séria

Navrhnuté pre efektívne spracovanie profilov a nosičov

WaterCut Séria

Rezanie kovových a nekovových materiálov vodným lúčom.