microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Následná príprava zvarového spoja na CNC rezacích strojoch na rezanie plazmou a rezanie kyslíkom

 

Roboty sa považujú za nepostrádateľné, pokiaľ ide o prácu na následných zvarových prípravkoch na už rozrezaných súčastiach. CNC Výrobca rezací systém Microstep priniesol alternatívu k trhu: Nový proces je ABP® - Ďalší postup hranovanie - a umožňuje veľmi presné následné skosenie na portálových obrábacích strojov.

 

  ABP-Neue-Alternative-zum-RoboterZoom Postup práce následne zvar pre rezané zložiek, v niektorých oblastiach štandarde kovopriemysle. Napríklad výrobcovia zariadení a materiálov pre elektrárne, turbín, čerpadlá alebo výťažok: Vzhľadom na to, že oceľ sa často spracúvajú vo veľkých hrúbkach materiálu. A výsledkom je, že komponenty, ktoré boli znížené z takej silnej dosky, často v spojení ihneď - môže byť vybavená skosením -, ktorý sa použije priamo v kyslíkom alebo plazmové rezanie stola. Či už v dôsledku súčasných obmedzení rezné použitej technológii, alebo preto, že celá vec bude sprevádzaný obrovské materiálne straty.

 

V praxi sa v súčasnej dobe teda pokračovala najmä pevného materiálu, zvyčajne v rámci dvoch krokoch: najprv sa požadovaný obrys je vyrezaná z plechu s rezacím systému. Potom hotový komponent musí byť odstránený a prepravovaný na novú spracovateľskú stanicu. Komponent je potom spracovávaný robotom a následne vybavený požadovaným prípravkom na zváranie.

 

  Nová alternatíva k robotovi

 

ABP-Das-Bauteil-mit-nachträglich-angearbeiteter-Fase-in-der-Detailaufnahme Teraz je nové riešenie pre následné zrážanie hrán, ktorá je z hľadiska efektívnosti a kvality na obvyklým spôsobom ďaleko lepší. Aj keď len malá časť investičných nákladov bude pri tejto transakcii v porovnaní s kúpe robotické pracovnej stanice. Postup je ABP® - Ďalší postup hranovanie - a bol vyvinutý firmou MicroStep® výrobcovia plazma, laser, kyslíkom a vodným lúčom systémy.

 

  "Prvá otázka bola, podľa nášho názoru, prečo sa pre následné pripevnenie prípravu zváranie vôbec, je potrebná robot," povedal Dr. Alexander Varga, hlavný vývojový riaditeľ a generálny riaditeľ spoločnosti MicroStep Group. Pretože moderné CNC rezacie zariadenie mikrokroků sú vybavené nekonečným rotujúcim R5 rotátor a tým už majú možnosť na dosky, rúrky, profily a kontajnerových podlahy Značka (vodný lúč plazmy, oxyfuel) presné šikmé rezy do 50 °.

 

  

ABP-Scanner-eröffnet-völlig-neue-MöglichkeitenSkener ABP® otvára úplne nové možnosti

Zoradiť podľa
Výsledok 1 - 6 z 6

ABP

Produkty v tejto kategórii

DRM séria

Špeciálne zariadenie pre najnáročnejšie požiadavky

MG séria

Multifunkčné zariadenie pre tie najvyššie požiadavky

ProfileCut Séria

Navrhnuté pre efektívne spracovanie profilov a nosičov

PipeCut Séria

Spracovanie rúr a profilov vo všetkých dimenziách

DS séria

Automatická linka na spracovanie plechov DS

DS-B séria

Spracovanie profilov štvorcového, alebo obdĺžnikového ...