microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Spracovanie rúr a obrábanie profil s CNC strojov

 

Rohrschneiden-TechnologiePoužitie rúr a profilov je teraz široký sortiment výrobkov vyrábaných v priemyselnej výrobe: od jednoduchých vodováha na hrdlo rúrky a nádoby pre prístroje alebo kompletné potrubné systémy pre nákladné lode.

 

Niekedy sa o zložité konštrukcie rad rôznych potrubí a profily súčasne požadované.

 

Možné návrhy

Výložník

Rohrschneiden-Auslegerarm Výkon excentrické rameno je čistá rúrok a profilov riešenie spracovania. Celý koncept stroja je vyladený pre upnutie rúrky, ako rýchlo a ekonomicky, skenovanie, zníženie a môže nakoniec vypúšťaný. V spojení so zodpovedajúcimi automatizačných prvkov, ako je napríklad automatické nákladové jednotky, rezací stroj môže byť vybavený v závislosti na pláne rezanie úplne automaticky so správnym profilom skladu materiálu - to isté platí opäť na odstraňovanie a skladovanie hotových súčiastok. Vďaka flexibilnej priemeru konzolové konštrukcie rúrky môžu byť realizované až do 3000 mm.

Spracovateľný profily: kruhové rúrky, mnohouholníkový profil, I, H, T, L, U-profily (tiež úplné oddelenie) a kolená.Portálový systém s integrovanou rúrkovou šachtou

Rohrschneiden-Rohrschacht-02 Veľkou výhodou tohto dizajnu je flexibilita pri manipulácii s rúrkami aj plochými plechmi. Rúrkový hriadeľ integrovaný do rezacieho stola môže byť v prípade potreby pokrytý rámovými prvkami na rezacích systémoch MicroStep a môže byť použitý na celom povrchu ako extrahovaný rezací stôl. Pri nakladaní a vykladaní potrubí sa strojový portál posunie do parkovacej polohy. Takže potrubia môžu byť bezpečne umiestnené na nosných blokoch pomocou žeriavu a upnuté v upínacom skľučovadle.

Tvarovateľné profily: guľaté rúrky a polygonálne profily

 

 

Možné metódy rezania

Plazma: V závislosti od zdroja energie je k dispozícii plazmová trubica a spracovanie profilov s hrúbkou steny 2 až 50 mm a všetkými elektricky vodivými materiálmi. V tejto oblasti rezania dosahuje plazma vysokú rýchlosť rezania, hospodárnosť a veľmi čistú kvalitu rezu. V spojení s rotorom MicoStep® R5 sú na potrubí možné aj rezy.

Autogén: Najlepším riešením pre extrémne hrubostenné rúry s hrúbkou steny do 200 mm je rezanie kyslíkom. Napriek pomerne nízkym rýchlostiach posuvu je autogénna technológia veľmi málo opotrebovaná, lacná a tiež vhodná na použitie s rotátorom MicroStep® R5.

Laser: Rúrkový laser pôsobí veľmi vysokou rýchlosťou rezania v tenkostennom rozsahu od 0,5 do 15 mm. Rezy sú veľmi filigránové a vstup tepla do materiálu je relatívne nízky.

Vodný lúč: Tento proces rezania umožňuje extrémne presné rezy na takmer ľubovoľnom materiáli - to všetko bez prívodu tepla.

Výsledok 1 - 6 z 6

Spracovanie rúr a profilov

Produkty v tejto kategórii

CPCut Séria

Spracovanie rúr a profilov vo všetkých dimenziách

DS-B séria

Spracovanie profilov štvorcového, alebo obdĺžnikového ...

ElbowCut Séria

Rezanie kolien, rôzne aplikácie vrátane odstrihovania, ...

MasterCut Séria

Všestranné riešenie úloh pri rezaní

PipeCut Séria

Spracovanie rúr a profilov vo všetkých dimenziách

ProfileCut Séria

Navrhnuté pre efektívne spracovanie profilov a nosičov