MasterCut Compact je dynamický, vysoko presný CNC rezací stroj vhodný pre rôzne práce v oblasti rezania plazmou a kyslíkom. Vďaka sofistikovanému dizajnu a vysokej kvalite komponentov hladko poskytuje najnovšie funkcie plazmovej technológie za slušnú cenu - skutočné kontúry, malé otvory, ostré rohy a efektívnu prevádzku. Ako plne kompaktný stroj je pohyblivý v dielni, zatiaľ čo predmontovaná dodávka výrazne skráti čas spustenia.  

Čistá a účinná príprava na zváranie

Nová šikmá rezacia hlava, ktorá je teraz k dispozícii aj pre MasterCut Eco, prináša čisté a presné úkosové rezy do 45 °. Štandardný automatický kalibračný systém poskytuje úplne novú kvalitu pri rezaní úkosom. Výrazne zlepšuje precíznosť a rozmerovú presnosť procesu rezania, eliminuje zdĺhavé mechanické úpravy a výrazne zvyšuje produktivitu zariadenia.

Zvýšená pohyblivosť a dynamika

Štandardné AC motory so striedavým prúdom Panasonic zaručujú vysoký výkon a vynikajúcu dynamiku - aj v nepriaznivých podmienkach prostredia.

Teraz v 5 voliteľných rozmeroch

S cieľom prispôsobiť rezacie zariadenie MasterCut Eco ešte lepšie vašej výrobe vám teraz ponúkame možnosť výberu z piatich voľitelných veľkostí rezného stola.

Ešte kompaktnejšie konštrukcia

Priestor je vzácny - preto bol nový MasterCut Eco navrhnutý ako kompletné ostrovné riešenie. Menej priestoru potrebného pre ovládací panel, kabeláž a napájanie médií vám poskytuje výrazne väčší priestor na prácu.

Vynikajúca kvalita rezu pri rezaní plazmou

Lepšia kvalita rezu znamená menej opracovania - komponenty môžu byť spracované s výrazne menším úsilím, čo môže pomôcť šetriť výrobné náklady.

Ekonomický pri prevádzke a údržbe

Úspory nákladov vo všetkých bodoch - Moderné plazmové systémy sa vyznačujú vysokými reznými rýchlosťami v porovnaní s lasermi, vynikajúcou kvalitou rezania pri výrazne nižších nákladoch.

Intuitívne a jednoduché ovládanie

Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje produkty, naše inovatívne softvérové riešenia podporujú intuitívnu implementáciu výkresov a rezných plánov do hotových komponentov.

Najvyššia presnosť

Iba pomocou vysokokvalitných komponentov, ako sú lineárne vedenia na všetkých osiach, žíhané oceľové konštrukcie, bezradné prevodové stupne a obojstranné pohony, sa dá dosiahnuť vysoká kvalita rezania zariadenia MasterCut Eco.

CNC rezací stôl s vysokou nosnosťou

Vďaka pevnej konštrukcii je možné bez ťažkostí realizovať rezanie hrúbky materiálu až do 100 mm.

Montážny systém easySetup®

Vďaka koncepcii inštalácie easySetup® je systém rýchlo inštalovaný a pripravený na prevádzku. Špeciálny nosný systém pod rezacím stolom umožňuje ľahké vyloženie systému na určenom mieste pomocou vysokozdvižného vozíka.

Vzdialená diagnostika

Pre rýchle a nekomplikované definovanie chýb v prípade potreby cez internet

Školenie a odborná podpora

Vieme, že naše rezacie stroje sú prvé vo výrobnom reťazci. Aby sme vám zaručili čo najvyššiu dostupnosť systému, ponúkame vám spoľahlivú sieť služieb a podpory.

MicroStep je spokojný s FC Augsburg Ako člen sponzorskej rodiny futbalového klubu Bundesligy, lídrom na svetovom trhu automatizovaného plazmového rezania úzko sleduje cestu FCA
Plazmový rezací stroj pre efektívnu výrobu Metallbau Weitl z Niederbayern primárne dodáva stavebný priemysel a spolieha sa na MasterCut Eco pre plazmové rezanie s plazmovým zdrojom HiFocus 161i neo, pokiaľ ide o kovoobrábanie
SL
CDM - Komplexné CNC rezacie centrá
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338