ProfileCut je variabilný stroj určený na výrobu oceľových konštrukcií. Okrem voliteľných zón na rezanie rúrok, obdĺžnikových profilov a plechov má vyhradenú zónu na rezanie konštrukčných profilov, ako sú I, U alebo L. Aby sa umožnilo presné rozdelenie a výrezy v požadovaných miestach na nosníku, je stroj Vybavený laserovým skenerom na meranie presného tvaru profilu v mieste rezania, ktorý umožňuje riadiacemu systému nastaviť pohyb nástroja podľa skutočného tvaru profilu. Stroj navyše ponúka operácie vŕtania a značenia na nosníkoch.

Spracovanie 3D profilov a nosníkov do výšky 1000 mm a dĺžky 24 m

Vďaka veľkému pracovnému povrchu je možné bez ťažkostí spracovať profily do výšky 1 000 mm a dĺžky 24 000 mm. Okrem tvarov nosiča, ako sú I, H, U, L, T, môžu byť tiež spracované kruhové rúry alebo štvorcové profily.

Plná flexibilita vďaka 120° úkosovej rezacej hlave

Nový 120° rotátor umožňuje úplné obrábanie profilov bez prídavnej osi otáčania v oblasti obrábania. Takže I, H, U, L, T profily a nosníky môžu byť úplne spracovávané, ale aj delené.

Laserový skener pre presné určenie tvaru a polohy

Použitie štandardného laserového skenera ProfileCut určuje presnú polohu a tvar profilu. Materiálne odchýlky od ideálneho tvaru sú automaticky detekované a efektívne kompenzované.

Integrácia ďaľších technológií

Séria ProfileCut sa dá flexibilne prispôsobiť vašim výrobným požiadavkám. Napríklad systém môže byť vybavený vrtákom na presné vŕtanie, zahĺbenie a závitovanie. Môžu byť tiež integrované technológie značenia na označenie hotových profilov.

Plne automatizované spracovanie nosičov

Pre maximálnu produktivitu môže byť proces obrábania úplne automatizovaný.

▫ Posúvanie profilu, ktorý sa má spracovať

▫ Určenie polohy a kompenzácie možných odchýlok tvaru pomocou laserového skenera▫ Rýchle a presné rezanie profilov

▫ Automatická výmena hotových nosných dielov

▫ Bezproblémové pripojenie k správe skladov a softvéru MicroStep Production Management - MPM®

Zákazník ušetrí 70% času výroby Hongxun Výťahové časti v Číne investujú do plazmového rezacieho stroja profilu ProfilCut na spracovanie profilov a lúčov vrátane automatického manipulácie s materiálom.
SL
CDM - Komplexné CNC rezacie centrá
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338