AirCut je kompaktný stroj určený na rezanie potrubia a plechov pre HVAC a potravinársky priemysel. Jeho ľahká konštrukcia s integrovaným odťahovým systémom plne odráža požiadavky na rezanie tenkých plechových materiálov. Vzhľadom na to, že stroj môže byť vybavený reguláciou výšky oblúka a doskou, zaručuje vysokú účinnosť v hrúbke od 0,5 mm do 12 mm v mäkkej oceli, nehrdzavejúcej oceli alebo hliníku.

Ideálne pre odsávanie

• Vysoká rýchlosť portálu až do 30 000 mm / min.

• Robustný oceľový portál pre vysokú presnosť s dlhou životnosťou

• Tenké ale stabilné oporné lamely redukujú odraz plazmového oblúka

• Pohyblivé odsávacie teleso pre efektívne a čisté odsávanie

• Rozsiahla databáza rezných dielov pre jednoduchú a rýchlu prácu

Vysoká dynamika a rýchlosti posuvu až do 30 000 mm / min

• Ideálne využitie vysokých rýchlostí pri rezaní tenkého plechu

• Trvalá realizácia zrýchlenia vďaka vysokej kvalite strojné súčasti


Vynikajúca kvalita rezu pri rezaní plazmou

Lepšia kvalita rezu znamená menej opracovania - komponenty môžu byť spracované s výrazne menším úsilím, čo môže pomôcť šetriť výrobné náklady.

Najlepšie technické komponenty

Presvedčivú kvalitu rezania možno dosiahnuť iba použitím vysokokvalitných komponentov - preto používame lineárne vedenia na všetkých osiach, obojstranne vysoko presné pohony, žíhané masívne oceľové portály a vždy dobre známych dodávateľov. Patria sem FESTO, IGUS, THK, BOSCH REXROTH, LAPP a ďalší.

Ekonomická prevádzka a údržba vďaka vzduchovej plazme

Úspory nákladov vo všetkých bodoch - moderné plazmové systémy poskytujú nákladovo efektívne rezy, keďže sa nepoužívajú drahé plazmové plyny. V závislosti na plazmovom systéme je možné rezať buď stlačeným vzduchom alebo dusíkom.

Intuitívne a jednoduché ovládanie

Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje produkty, naše inovatívne softvérové riešenia podporujú intuitívnu implementáciu výkresov a rezných plánov do hotových komponentov.

Inteligentné ovládanie iMSNC®

Okrem externe umiestnenej ovládacej konzoly s ergonomickým 17" dotykovým displejom má systém na portálovom moste ďalšie ovládacie konzoly. Operátor tak môže ľahko pozastaviť program rezania, presunúť zariadenie manuálne, načítať novú plechovú platňu alebo rýchlo vykonať rez manuálne.

Kompaktný dizajn pre efektívne využitie priestoru

Priestor je vzácny - preto bol nový AirCut navrhnutý ako kompletné ostrovné riešenie. Menej priestoru potrebného pre ovládací panel, kabeláž a napájanie médií vám poskytuje výrazne väčší priestor na prácu.

Vzdialená diagnostika

Pre rýchle a nekomplikované definovanie chýb v prípade potreby cez internet

Školenie a odborná podpora

Vieme, že naše rezacie stroje sú prvé vo výrobnom reťazci. Aby sme vám zaručili čo najvyššiu dostupnosť systému, ponúkame vám spoľahlivú sieť služieb a podpory.

Hemair Group sa spolieha na stroje MicroStep Dva plazmové rezacie stroje od vedúceho svetového trhu automatizovaného plazmového rezania u výrobcu vzduchových potrubí
Silné produkty na vstupných cenách Akciová cena v kampani "Industry offers" od výrobcov CNC rezacích strojov a plazmových zdrojov
SL
CDM - Komplexné CNC rezacie centrá
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338