Plazmový rezací stroj MicroCut

Rezací stroj pre školy a vzdelávacie inštitúcie

 

Najmä vo vzdelávaní by sa nemalo nič vynechať. Školenie ďalšej generácie je pre nás veľmi dôležité, a preto MicroStep sprevádza túto divíziu s vlastnou sériou strojov. S kompaktnou reznou plochou max. 3 000 x 2 000 mm a rezacím výkonom až 160 ampérov s plazmou a 50 mm s kyslíkovým palivom ponúka tento systém všetko potrebné pre praktické učenie.


Ideálne školské a školiace zariadenie

Pre lepšiu prezentáciu témy "tepelné rezanie" ponúka séria MicroCut nasledujúce výhody:

• Úplný ovládací prvok iMSNC® a softvér CAM

• Flexibilné použitie plazmových a autogénnych rezacích procesov

• Rozsah rezného stola rozšíriteľný až na 3 x 1,5 m


 

Plazma do 160 A a Autogén do 50 mm

Deliace zariadenie predstavuje rozsiahlu databázu poznatkov najmä v oblasti vzdelávania. V tomto deliacom systéme nájdete všetky funkcie a súčasti "veľkých" systémov MicroStep. Presvedčivý koncept taktiež ponúka výkony rezania do 50 mm pri použití autogénu.

Intuitívne a jednoduché ovládanie

Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje produkty, naše inovatívne softvérové riešenia podporujú intuitívnu implementáciu výkresov a rezných plánov do hotových komponentov.

Ekonomický pri prevádzke a údržbe

Úspory nákladov vo všetkých bodoch - Moderné plazmové systémy sa vyznačujú vysokými reznými rýchlosťami v porovnaní s lasermi, vynikajúcou kvalitou rezania pri výrazne nižších nákladoch.

Atraktívne softvérové balíky vďaka vzdelávaciemu programu MicroStep

MicroStep tiež podporuje školy a vzdelávacie inštitúcie, pokiaľ ide o softvér. Rozsiahly softvér MicroStep CAM je ponúkaný pre školy ako multi - licenčný balík. Učiteľ sa teda môže učiť so všetkými študentmi na vysokej úrovni bez toho, aby musel robiť kompromis pri počte licencovaných pracovných miest.

Montážny systém easySetup®

Vďaka koncepcii inštalácie easySetup® je systém rýchlo inštalovaný a pripravený na prevádzku. Špeciálny nosný systém pod rezacím stolom umožňuje ľahké vyloženie systému na určenom mieste pomocou vysokozdvižného vozíka.

Inteligentné ovládanie iMSNC®

Okrem externe umiestnenej ovládacej konzoly s ergonomickým 17" dotykovým displejom má systém na portálovom moste ďalšie ovládacie konzoly. Operátor tak môže ľahko pozastaviť program rezania, presunúť zariadenie manuálne, načítať novú plechovú platňu alebo rýchlo vykonať rez manuálne.

Vzdialená diagnostika

Pre rýchle a nekomplikované definovanie chýb v prípade potreby cez internet

Školenie a odborná podpora

Vieme, že naše rezacie stroje sú prvé vo výrobnom reťazci. Aby sme vám zaručili čo najvyššiu dostupnosť systému, ponúkame vám spoľahlivú sieť služieb a podpory.

Zažite presnosť, vášeň a silu Lodenice, oceliarne a výrobcovia vozidiel sa už roky spoliehajú na systém MicroStep. Medzi zákazníkov patria aj renomovaní výrobcovia ako Lamborghini
Lamborghini sa spolieha na technológiu MicroStep Na začiatku júla 2012 Lamborghini dokončila v Emilia (IT) úplne nové, dvojpodlažné dizajnérske centrum určené na vývoj prototypov a predvýrobných modelov známej značky. Rozhodujúcim prínosom je spoločnosť MicroStep, ktorá dodala plazmový rezací systém s mnohými doplnkami na výrobu prototypu u talianskej automobilky.
SL
CDM - Komplexné CNC rezacie centrá
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338