Rýchlejšie vŕtanie s MicroStep technológiou S optimalizovanými nastaveniami získate maximum zo svojho rezacieho zariadenia a výrazne urýchlite proces vŕtania

Uverejnené 25.4.2019 / Nový produkt / Juraj Gallo
Rýchlejšie vŕtanie s MicroStep technológiou

Výrazná časová úspora pri rezaní na portálových rezacích zariadeniach: Optimalizácia niektorých parametrov relevantných pre proces vŕtania a použitie vhodnej objímky môže ušetriť viac ako 40% času vŕtania.


Vďaka integrácii vŕtacej podpery na rezacom zariadení šetrí čas už veľa zákazníkov - zložitá manipulácia a príprava materiálu na vŕtacie úkony už nie je potrebná. Na MicroStep páliace zariadenia je možné umiestniť rôzne vŕtacie a závitovacie supporty. Od malých vrtákov na mäkké sendvičové materiály až po veľké vŕtacie a závitovacie jednotky s vnútorným chladením a možnosťou automatickej výmeny nástroja.


Vo videu nakrútenom v predvádzacom centre MicroStep Competence Center, je na páliacom zariadení predvedené, ako môže optimalizácia rôznych parametrov a použitie vhodnej objímky podstatne skrátiť čas obrábania. Pre komponent s iba dvoma otvormi, ktoré je potrebné vŕtať, závitovať alebo zahĺbiť okraj otvoru, je časová úspora viac ako 40 percent. Na porovnanie MicroStep kontrastuje s dvoma rôznymi nastaveniami na multifunkčnom páliacom stroji MG. Obidve majú automatický menič nástrojov.


Úloha


1.VŔTANIE (2 diery, 14 mm Ø, 8 mm stavebná oceľ)

2.ZAHLBOVANIE

3.ZÁVITOVANIE (M 16)


Tu sú dva varianty v časovom porovnaní:


Štandard Štandardná výška prechodu vŕtacieho supportu s konvenčne chladeným nástavcom a bežnou výmenou nástrojov


Optimal Optimalizovaná výška prechodu vŕtacieho supportu (v procese výroby a výmeny nástroja). Optimalizované chladenie nástrojov, použitie vhodnej objímky


Presvedčte sa sami o výsledku vo videu.

Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
Priebeh obrábania: "Veľa vecí čo nám pomáha" Optimalizácia procesov vŕtania: V priebehu dvoch dní spoločnosť MicroStep s vedúcim technológiou Kennametal mala možnosť ponoriť sa do sveta obrábania na portálovom rezačke.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.