Nový zdroj plazmy v portfóliu Ako certifikovaný technologický partner MicroStep Europe zahŕňa nový zdroj plazmového zdroja Hypertherm XPR300 vo svojom sortimente

Uverejnené 18.5.2017 / Nový produkt / MicroStep Europa
mse-news-title

Novo navrhnutý zdroj energie XPR300 od amerického výrobcu plazmového zdroja Hypertherm je súčasťou sortimentu MicroStep. Systém je najvýkonnejším plazmovým zdrojom, ktorý spoločnosť Hypertherm priniesla na trh, s množstvom technických systémových optimalizácií a pokročilých technológií rezania.


Plazmový zdroj napájania XPR300 poskytuje vďaka výstupnému výkonu 63 kilowattov a 300 ampérom zvýšený rezný výkon a vysokú kvalitu rezu a hrúbku materiálu až 80 milimetrov. Podľa výrobcu XPR300 tiež znižuje prevádzkové náklady až o 50 percent. Životnosť opotrebovaných častí by sa mohla výrazne zvýšiť.


Nová koncepcia modernizuje riadenie procesov: je riadená troma rôznymi konzolami - Core ™, Vented Water Injection ™ (VWI) a OptiMix ™ - a poskytuje optimálne procesy rezania. To umožňuje optimálne prispôsobenie prívodu plynu a kvapalín individuálnym požiadavkám používateľa.


Prevádzka systému je intuitívna ako v predchádzajúcich modeloch. Riadenie napájacieho zdroja je teraz možné aj prostredníctvom pripojeného CNC rezacieho systému, ako aj prostredníctvom mobilných zariadení a sietí. S touto inováciou sa implementácia Industry 4.0 stáva veľkým krokom bližším.


Rovnako ako u predchádzajúcich zdrojov napájania ponúka aj Hypertherm XPR300 sľubnú kombináciu vysokých rýchlostí rezania a vysokej kvality rezania, zvýšenej produktivity a nízkych nákladov.


Od začiatku roku 2015 je MicroStep oficiálne certifikovaným partnerom amerického výrobcu plazmových zdrojov Hypertherm. Certifikát sa vzťahuje na kľúčové technológie Hypertherm "True Hole®" a "True Bevel®" a potvrdzuje implementáciu technických údajov potrebných pre tieto technológie alebo ich sekvencovanie podľa špecifikácií Hypertherm v ovládaní stroja iMSNC. To zaručuje, že kombinácia rezacieho stroja MicroStep CNC a zdroja energie Hypertherm vždy prináša vynikajúce výsledky rezania.

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.