Priebeh obrábania: "Veľa vecí čo nám pomáha" Optimalizácia procesov vŕtania: V priebehu dvoch dní spoločnosť MicroStep s vedúcim technológiou Kennametal mala možnosť ponoriť sa do sveta obrábania na portálovom rezačke

Uverejnené 3.4.2017 / Udalosti / MicroStep Europa
01_Zerspanung_

Možnosti moderných portálových rezacích systémov sú rozmanité: aby sa z nich najviac využilo, vedomosti a skúsenosti sú dôležité. Dosiahnutie optimálnych výsledkov s kombinovaným riešením vŕtania bolo o certifikácii čipov ponúkanými spoločnosťou MicroStep v spolupráci s odborníkmi na vŕtanie spoločnosti Kennametal. Na udelenie potrebných vedomostí v teórii a praxi bolo potrebných niekoľko odborníkov.Majitelia strojov, ako aj riadiaci pracovníci, využili príležitosť naučiť sa bezpečné zaobchádzanie s vrtným nástrojom v intenzívnom dvojdňovom seminári a tým zvýšiť vlastnú produkciu na novú úroveň v dlhodobom horizonte. "Bola to veľmi úspešná udalosť s naším partnerom Kennametal, z ktorého budú mať účastníci z dlhodobého hľadiska prospech. Spätná väzba od zákazníkov bola mimoriadne pozitívna, dokázali sme diskutovať o mnohých aplikáciách a preukázať manipuláciu priamo na stroji, "zdôraznil Sebastian Richter, vedúci post-predaja spoločnosti MicroStep Europa GmbH.


"Dobre pripravený na prácu v spoločnostiach"

Špecialisti firmy Kennametal spolu so servisným tímom Microstep zdielali rozsiahle vedomosti, odpovedali na početné otázky a dávali praktické rady pre mnoho aplikácií. Základy spracovania kovov a vŕtacie operácie , rezné materiály a povlaky, rôzne druhy vlákien, ale tiež príprava k rezaniu kovov alebo opotrebenia nástrojov a ekonomických výrobných procesov boli predmetom diskusie. "Vzťah medzi teóriou a praxou bol v rámci seminára rozdelený na dva dni. To je téma, ktoré vyžaduje viac teórie ako prax. Bolo toho veľa, čo som už vedel, ale aj toho čo mi bolo ozrejmené. Bolo veľa vecí, ktoré nám pomôžu, "povedal Fabian Laube, strojový operátor spoločnosti Sinner Stahl. Industrial Buildings GmbH. Spoločnosť Sinner z oblasti Kolína vyrába priemyselné, obchodné a výstavné haly z ocele a vlastní rovnako ako mnoho iných stredných a veľkých podnikov MG plazmový rezací stroj MicroStep s doplnkovou technológiou pre vŕtanie a rezanie závitov.


Hlavný organizátor Sebastian Richter s určitosťou tvrdí: "Teraz majú účastníci dobré znalosti z hľadiska obrábania a sú dobre pripravení na misie v ich spoločnostiach."

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.