Partnerstvo s tradíciou MicroStep sa prezentuje na nemeckých dňoch 2017

Uverejnené 13.3.2017 / Udalosti / MicroStep Europa
Bild 1

Na Deutschen Treppenbautagen 2017 sa spoločnosť MicroStep predstavila zainteresovanému obchodnému publiku: boli predstavené riešenia pre bezpečné a multifunkčné rezanie procesov. Udalosť, ktorá sa koná každé dva roky na rôznych miestach, bola tentokrát na ARC Carl Stahl v Süssene, 40 kilometrov západne od Stuttgartu.


Partnerstvo sa pomaly stáva tradíciou: spoločnosť MicroStep už po štvrtýkrát sponzorovala Deutschen Treppenbautagen, ktoré organizuje Bundesverband Treppen- und Geländerbau eV BVTG každé dva roky. Dvojdňové sympózium prinieslo zaujímavé technické prednášky na tému stavebná konštrukcia schodov a najlepšie príležitosti na to, aby sa dozvedeli o najnovších technológiách a obchodných poznatkoch týkajúcich sa priemyslu. Túto príležitosť využilo približne 80 špecializovaných firiem z celého Nemecka.


"Perfektné možnosti na rozhovor"

Alexander Funk, vedúci oddelenia marketingu a komunikácie spoločnosti MicroStep Europa GmbH, informoval v jednej zo siedmich prednášok o možnostiach moderného portálového rezania. Názov prezentácie: "Rezanie, zúbkovanie, Vŕtanie, Označovanie: Unikátne multifunkčné riešenia pre komplexné rezné úlohy v oblasti plechov, rúrok, profilov a kupol." Funk vyvodil veľmi pozitívny záver: "Rôznorodý a informatívny program poskytol dokonalé príležitosti hovoriť s odborníkmi z odvetvia o našich unikátnych špičkových technologických riešeniach. "


Plazma je ekonomickejšia ako laser a často je kvalitatívne viac ako primeraná

V stánku MicroStep obchodný zástupca Patrick Jakob radil veľký počet zainteresovaných strán, z ktorých niektorí boli prekvapení vysokou kvalitou, s ktorou sa plazma ukazuje dnes. "Mnohí si dnes myslia, že plazma je nepresná a vedie k nečistotám," vysvetlil Jakob. "Ale dnes to nie je pravda. Pri hrúbkach materiálu väčších ako 5 mm je plazma ekonomickejšia než laser a kvalita je pre väčšinu aplikácií viac než primeraná, "hovorí Jakob.


Ďalšie dni sa uskutočnia v roku 2019. Presný dátum a miesto konania Bundesverband Treppen- und Geländerbau eV BVTG je vopred ohlásené včas.

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.