Globálny líder na trhu v klimatizačných systémoch sa spolieha na MicroStep Spoločnosť Gree Group v Číne je najväčším svetovým výrobcom klimatizačných riešení - od roku 2016 sa vo výrobe používa potrubná rezacia linka PipeCut

Uverejnené 3.3.2017 / Uvedenie do prevádzky / MicroStep Europa
Soccer_City

Pokiaľ ide o klimatizačné riešenia, Gree Electric Appliances Inc. je # 1 na svete. Nachádza sa uprostred živého mesta Zhuhai, vyvíja a vyrába klimatizačné jednotky s obratom viac ako 13 miliárd eur ročne. V roku 2016 firma investovala do kombinovaného systému pre kopule a potrubie z MicroStep na obrábanie dlhých obrobkov. Odvtedy sa CNC stroj PipeCut používa na 3D spracovanie rúrok a dna kopul.


Míly pobrežných ciest, krištáľovo čistých vôd, zábavných parkov, golfových ihrísk a pretekárskych dráh: Zhuhai, západne od Hong Kongu, je považované za najživšie a udržateľnejšie mesto v Číne a je tiež známe ako mesto sto ostrovov. Uprostred tejto populárnej turistickej destinácie sa počas desaťročí vyvinul silný priemysel a hospodárstvo - výroba elektroniky, letectvo, chemikálie, lekárske a námorné technológie zaznamenali obrovský rozmach v oblasti voľného obchodu.


V prvom rade spoločnosť Gree Electric Appliances Inc., založená v roku 1991, je najväčším svetovým výrobcom klimatizačných systémov. Počnúc malou továrňou obrat vzrástol za viac ako 20 rokov na 13 miliárd eur. Dôvodom je silné zameranie na výskum a vývoj a široký sortiment výrobkov. Napríklad, bytové klimatizačné systémy, centrálne klimatizačné systémy, vodné ohrievače vzduchu, ako aj smartfóny, domáce spotrebiče a chladničky patria do portfólia skupiny, ktoré od roku 2012 spravuje spoločnosť Dong Mingzhu; Podľa New York Times "jedna z najsilnejších obchodných žien v Číne".


Z rodinného domu na miesto konania majstrovstiev sveta

Jednotlivé rodinné domy, ako aj veľké prestížne projekty budú klimatizované s využitím čínskej technológie - ako je konečné umiestnenie majstrovstiev sveta v roku 2010, Národný štadión Južnej Afriky (Soccer City) v Johannisburgu; alebo tlačové mesto olympijských hier v Pekingu v roku 2008, ale aj výstavy Expo 2015 v Miláne. To si vyžaduje vysoký stupeň presnosti pri výrobe použitých komponentov. Pri stavebných projektoch tejto veľkosti je dôležité presne spracovať rúry s mimoriadnou dĺžkou.


Stroj na rezanie rúrok pre rezy a skosenie do 45 ° s dĺžkou spracovania 12 metrov

Od roku 2016 spoločnosť Gree Group používa systém na rezanie rúr z MicroStep na výrobu kruhových rúr. Pri hľadaní správneho riešenia sa vedúci pracovníci sústredili na systém CNC pre extrémne dlhé rúry a možnosť vytvárania otvorov so zvarovým prípravkom. Rozhodlo sa pre PipeCut z MicroStep, ktorý bol navrhnutý pre dĺžku potrubia 12 metrov s maximálnym priemerom 610 mm. Rotor MicroStep R5 integrovaný v systéme rezania portálu umožňuje skosenie výrezov až do 45 ° - napríklad pre jednoduché následné pripevnenie zvarov. Zdrojom plazmy je HPR260XD spoločnosti Hypertherm. Vďaka automatickému, patentovanému kalibračnému systému ACTG® sa presnosť plazmových nástrojov udržiava dlhodobo.


Stroj na rezanie rúr s plameňovým rezacím stolom pre ďalšie spracovanie dna nádoby

PipeCut je CNC rezacie riešenie vyvinuté na obrábanie rúr a profilov s veľkými priemermi a dĺžkami. Flexibilná konfigurácia rúrkového rezacieho stroja umožňuje širokú škálu aplikácií: rezy so skosením alebo bez nich, ako aj výrezy rôznych tvarov pre pripojenia a zásuvné systémy. Inteligentný držiak rúr značne zjednodušuje proces nakladania a vykladania. Otáčanie a polohovanie obrobkov sa vykonáva pomocou dostatočne dimenzovaného a presného upínacieho skľučovadla. Výkonný sací systém na držiaku rúrok a reznej hlave slúži na čistenie pracoviska - spoločnosť Gree Electric Appliances Inc. sa rozhodla používať systém odsávania prachu od spoločnosti Donaldson. Konštrukcia zariadenia na čínskom klimatizačnom experte bola rozšírená o plameňový rezací stôl pre trojrozmerné opracovanie dutých koncov. Rozmery stola na rezanie kontajnera sú 1400 x 1400 mm.

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.