MicroStep Technológia v Číne Obchodná spoločnosť investuje do nových priestorov, aby ešte lepšie slúžil rastúcemu trhu

Uverejnené 3.2.2017 / Spoločnosť / MicroStep Europa
01_MS China

Dopyt po riešeniach technológie rezania MicroStep rastie takmer vo všetkých kútoch sveta. Spoločnosť MicroStep China čelí tomuto nekontrolovanému vývoju investovaním do nových, väčších kancelárskych priestorov. Cieľ: vytvoriť ešte lepšie príležitosti na prezentáciu technológií vedúceho na svetovom trhu v automatizovanom plazmovom rezaní a oboznámiť zákazníkov v nových školiacich miestnostiach s produktmi MicroStep ešte udržateľnejšie a intenzívnejšie.


Od roku 2014 je spoločnosť MicroStep China zodpovedná za predaj, servis a podporu technologických riešení pre rezanie globálne aktívnych výrobcov strojov. Z ústredia spoločnosti v Šanghaji, manažér krajiny Victor Zhou rýchlo rozšíril obchodnú spoločnosť prostredníctvom mnohoročných skúseností v oblasti automatizácie a rezania. Rezacie technológie slúžili predovšetkým zákazníkom v lodiarstve, stavebníctve a ťažobnom priemysle. Najmä riešenia na spracovanie profilov a rúr sú v Číne dopytované. Napríklad v roku 2016 bol pre zákazníka realizovaný systém profilov ProfileCut, ktorý umožňuje obrábanie obrobkov o dĺžke 27 metrov.


V treťom roku svojej existencie spoločnosť teraz investovala do nových, väčších priestorov. "Teraz sme pripravení splniť rastúci dopyt na čínskom trhu a rásť s naším tímom," povedal Victor Zhou, Country Manager v Číne. S väčším počtom zamestnancov by sa mal trh ešte lepšie. Okrem toho je k dispozícii väčší priestor pre školiace priestory vo väčších centrách s cieľom poskytnúť intenzívny tréning zákazníkom a partnerom. "Sme presvedčení, že naši partneri budú môcť využívať nové príležitosti a zabezpečiť ešte viac služieb pre budúci úspech spoločnosti MicroStep China."

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.