Riešenia MicroStep pre USA MicroStep reaguje na celosvetový dopyt a vytvára pobočku v Severnej Amerike

Uverejnené 7.11.2016 / Spoločnosť / MicroStep Europa
microstep-world-DACH-map2x-web

So založením ďalšej dcérskej spoločnosti MicroStep firma reaguje na neustále rastúci dopyt po celom svete pre inovatívne riešenia vedúcej firmy na svetovom trhu automatizovaného plazmového rezania. V októbri bola spustená prevádzka MicroStep USA. Odvetvie spravuje spoločnosť Viresh Sitapara, ktorá prináša veľa obchodných a technických skúseností v oblasti rezania a automatizácie.


Po zakladaní spoločnosti MicroStep Canada v roku 2015 MicroStep tento rok urobil ďalší veľký a dôležitý krok za Atlantickým oceánom. Spoločnosť MicroStep USA so sídlom v meste Gastonia v Severnej Karolíne je teraz zodpovedná za predaj a servis zámorskej MicroStep Group, najväčšieho svetového trhu. Nová dcérska spoločnosť bola založená v októbri 2016 a je zodpovedná za konzultácie a predaj v oblasti rezných riešení a automatizačných riešení MicroStep.


Prezidentom a generálnym riaditeľom novej spoločnosti je Viresh Sitapara. Skúsený špecialista pracuje v priemysle už viac ako 20 rokov a absolvoval rozsiahle vzdelanie s titulmi v oblasti výkonovej elektroniky, elektrotechniky a inžinierstva. V súčasnosti sa plánuje niekoľko veľkých projektov v USA. Ide o realizáciu panelových rezacích strojov s mimoriadnou šírkou portálu až 24 metrov.

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.