Rotariáni získavajú informácie od spoločnosti MicroStep Servisná a distribučná spoločnosť dáva organizácii Bad Wörishofer pohľad na spoločnosť a svet technológie rezania

Uverejnené 27.7.2016 / Spoločnosť / MicroStep Europa
01_Besuch RCBW

MicroStep a svet technológie rezania: Rotary Club Bad Wörishofen bol hosťom a informoval sa v novom sídle MicroStep CompetenceCenter o histórii, vývoji a produktoch nemeckej servisnej a predajnej spoločnosti v Bad Wörishofene.


Pomôžte tým, ktorí si nemôžu pomôcť sami - poskytovaním humanitárnej pomoci v miestnej komunite - to je cieľ globálnej siete Rotary klubu viac ako 100 rokov. Od roku 1992 existuje Rotary Club Bad Wörishofen. Viac ako 25 členov sa podrobnejšie oboznámilo s programom MicroStep Europe. Počas návštevy nového sídla sa Rotariári dozvedeli o spoločnosti - Alexander Funk, vedúci oddelenia marketingu a komunikácie, poskytol prehľad o histórii MicroStep Group, technológii a vývoji MicroStep Europe v lokalite Bad Wörishofen.


Návštevníci sa potom dokázali presvedčiť o technológii v tréningovom a demonštračnom centre. Uli Kisslinger, vedúci oddelenia vnútorného predaja, predstavil v Centre kompetencií rôzne techniky rezania a poskytol prehľad o multifunkčných riešeniach rezania vedúceho svetového trhu v automatizovanom plazmovom rezaní. Spolu s trénerom Tom Daichendtom odpovedal na niekoľko otázok od hostí, ktorí dokázali zažiť plazmový rezací stroj rady MG v živote.

"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.