Kompaktný plazmový rezací systém pre rýchlu výrobu Metallbau Weitl z Niederbayern primárne dodáva stavebný priemysel a spolieha sa na MasterCut Eco pre plazmové rezanie s plazmovým zdrojom HiFocus 161i neo, pokiaľ ide o kovoobrábanie

Uverejnené 9.6.2015 / Uvedenie do prevádzky / MicroStep Europa
001-IMG_4692

Od roku 1999 je Metallbau Weitl kontaktnou osobou pre kovoobrábacie a zámočnícke práce. Odvtedy sa portfólio neustále rozširuje. Strojový park teraz obsahuje MasterCut Eco Plus od spoločnosti MicroStep. Generálny riaditeľ Anton Weitl sa rozhodol pre kompaktný systém plazmového rezania.


Roßbach, 40 kilometrov južne od Deggendorf. Osem zamestnancov, v čele s zakladateľom Antonom Weitlom, pracuje denne, a to predovšetkým v oblasti stavebníctva. Pre kovoobrábanie spoločnosť teraz zvolila MasterCut Eco Plus od spoločnosti MicroStep. "Doteraz sme udelili úkony rezania, ale chcel som to mať vo vlastných rukách," vysvetľuje generálny riaditeľ jeho nákupu. Časové dôvody a náklady by tu zohrali najväčšiu úlohu.

Kompaktný rezací systém od vedúceho svetového lídra v oblasti plazmového rezania je vybavený filtračným systémom Teka a je k dispozícii s rôznymi plazmovými systémami na výber. Kovová konštrukcia firma rozhodla pre Mastercut Eco Plus s TEKA filtračný systém Eco75 a jemné plazmového zdroja HiFocus 161i neo Kjellberg s automatickým konzoly plynu a technológie rýchlosti ContourCut. Modul plazmového značenia umožňuje značenie a zrnitosť plazmovým systémom. Ako zdôrazňuje Anton Weitl, prerezávali by sa predovšetkým z nehrdzavejúcej ocele a mäkkej ocele s plazmou v hrúbke 1 až 30 mm.


Kompaktný plazmový rezací systém MicroStep je k dispozícii v piatich voľne voliteľných formátoch: CNC plazmový rezací stôl s extrakciou sekcií v Metallbau Weitl umožňuje spracovanie na ploche 3000 x 1500 mm. CNC stroj má veľkorysý softvérový balík, ako je program na kreslenie "Pro First CAD-OEM Lite" pre spracovanie plechu, softvér CAM "AsperWin-Basic" alebo diaľkový diagnostický modul "RemoteDiagnostics". Metallbau Weitl vybavil svoj plazmový rezací stroj pre budúce požiadavky: bola pripravená následná integrácia rotátora MasterCut. Preto môže byť rezací stroj rozšírený o technológiu pre plne automatické šikmé rezanie do 45 °, čo umožňuje prípravu zvaru.


"Rozhodnutie padlo rýchlo na MicroStep" Špecialista z nehrdzavejúcej ocele Binder od Bremenu spolieha na systém plazmového rezania MG pre všestranné 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a kontajnerov na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníka
Rezanie nerezovej ocele pomocou technológie MicroStep ABP® MicroStep Technológia ABP pôsobí v oblasti prípravy na zváranie efektívne a pôsobivo.
Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.