MicroStep CDM s.r.o. - Váš partner pre rezanie a automatizáciu

 

Spoločnosť MicroStep CDM s.r.o. dodáva CNC-stroje na delenie kovových materiálov laserom, plazmou, autogénom, vodným lúčom resp. kombináciou týchto technológií.

 

Popri štandardných strojoch pre malovýrobu či stredné podniky má firma skúsenosti aj s vrchným segmentom trhu – dodávkou komplexných, multifunkčných CNC centier, ktoré okrem rezania ponúkajú aj technológie predchádzajúce alebo nadväzujúce na rezanie, ako je presné vŕtanie otvorov, rezanie závitov, zahlbovanie, popisovanie dielov atramentovými alebo mechanickými popisovačmi, a tiež s automatickou manipuláciou s rezaným materiálom cez dopravníky, podávacie systémy a žeriavy.

 

Firma MicroStep CDM s.r.o. v súčasnosti ponúka široký sortiment strojov pre celú škálu typov, tvarov a hrúbok materiálov, z ktorých je každý konštruovaný na mieru, od projektovania, konfigurácie až po samotnú zákazkovú výrobu.

 

Veľmi dôležitou oblasťou aktivít firmy je poskytovanie služieb programátorského a grafického oddelenia.

 

Okrem týchto hlavných aktivít sa firma zaoberá predajom priemyselného príslušenstva, ako sú plazmové zdroje, filtračné zariadenia, kompresory a spotrebný materiál pre tieto zariadenia. Príležitostne zabezpečuje kooperácie v oblasti strojárstva.

Vaša kontaktná osoba
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338
MSE Media