Skenovanie, čítanie

Skenovanie a čítanie na ďalšie spracovanie, ako je napríklad rezanie skosením alebo na spracovanie rúrok, profilov a dna kontajnera


Čítanie čiarových kódov

Čiarové kódy polotovarov je možné čítať manuálne alebo úplne automaticky. Prečítanie informácie, ako je materiál, hrúbka materiálu, veľkosti, náboja, teplota topenia alebo prípadne i tvaru zvyšok plechu sú prenesené z riadenia stroja a môžu byť použité v termináli pre vytvorenie plánu zodpovedajúcemu rezaniu.

Skenovanie obrysov a vrtov

Scanen-Scannen-von-Konturen-und-Bohrlochern-03 Diery, obrysy a dokonca pripravené narezané komponenty môžu (alebo skôr úplne zachytené) je čítaný laserovej snímacej jednotky a potom sa ďalej spracovávajú. Tak, napríklad, zložky, ktorých hrúbka materiálu priamym skosenie nie dlhšiu povolenie (i.d.R.> 60 mm), za predpokladu, následne s presnými zvar.

  

Určenie polohy plechov

Scanen-Blechtafel-Lageermittlung prostredníctvom polohovacieho laserom presne detekuje rezací stroj, okraje a orientáciu použitého plechu a zarovná rezný plán presne na plechu. Táto funkcia zmierňuje obsluhu a skracuje čas nastavenia tým, že eliminuje potrebu presného nakladania dosiek.


Ďalšie technológie
ABP® – Dodatočný proces úkosovania Nový postup vyvinutý pre následnú prípravu zvarov.
Sep
2D rezanie Spracovanie plechu plazmou, autogénom, laserom a vodným lúčom
Sep
MSE Media
Rezacie zariadenia MicroStep, ktoré podporujú túto technológiu