Skenovanie, čítanie

Skenovanie a čítanie na ďalšie spracovanie, ako je napríklad rezanie skosením alebo na spracovanie rúrok, profilov a dna kontajnera


Čítanie čiarových kódov

Čiarové kódy polotovarov je možné čítať manuálne alebo úplne automaticky. Prečítanie informácie, ako je materiál, hrúbka materiálu, veľkosti, náboja, teplota topenia alebo prípadne i tvaru zvyšok plechu sú prenesené z riadenia stroja a môžu byť použité v termináli pre vytvorenie plánu zodpovedajúcemu rezaniu.

Skenovanie obrysov a vrtov

Scanen-Scannen-von-Konturen-und-Bohrlochern-03 Diery, obrysy a dokonca pripravené narezané komponenty môžu (alebo skôr úplne zachytené) je čítaný laserovej snímacej jednotky a potom sa ďalej spracovávajú. Tak, napríklad, zložky, ktorých hrúbka materiálu priamym skosenie nie dlhšiu povolenie (i.d.R.> 60 mm), za predpokladu, následne s presnými zvar.

  

Určenie polohy plechov

Scanen-Blechtafel-Lageermittlung prostredníctvom polohovacieho laserom presne detekuje rezací stroj, okraje a orientáciu použitého plechu a zarovná rezný plán presne na plechu. Táto funkcia zmierňuje obsluhu a skracuje čas nastavenia tým, že eliminuje potrebu presného nakladania dosiek.


Ďalšie technológie
Bezpečnosť Prispôsobené bezpečnostné koncepty pre optimálnu ochranu vašich zamestnancov.
Sep
Úkosové rezanie Príprava zvarového švu alebo rezanie skosením pomocou plazmového, laserového, kyslíkovo-palivového alebo vodného lúča: Najprv si prečítajte najdôležitejšie témy.
Sep
Popisovanie Komponenty dodávané priamo s vysoko kvalitnými a trvanlivými značkami.
MSE Media
Rezacie zariadenia MicroStep, ktoré podporujú túto technológiu