Plazmové rezanie pre svetových výrobcov automobilov Lamborghini investuje do strojov na rezanie plazmou z MicroStep - CNC rezací stroj vyrába komponenty pre prototypy

Publikované 4.4.2014 lamborghini1

Začiatkom júla 2012 spoločnosť Lamborghini v Emilia (IT), ktorá bude slúžiť na vývoj prototypov a predvýrobných modelov známej značky, dokončila úplne nové dizajnérske centrum s dvoma poschodiami - plazmový systém MicroStep bude zohrávať kľúčovú úlohu v budúcnosti.


V prvom poschodí sa nachádzajú developerské zariadenia, v druhom poschodí je miniproduktová linka. Je vybavený najmodernejšou technológiou, ktorá zdvojnásobuje výkon klasickej výrobnej linky. Miniproduktívna linka sa používa na stanovenie jednotlivých krokov zostavovania predvýrobných modelov, aby sa zabezpečili konzistentné štandardy pre následnú sériovú výrobu. Spoločnosť Lamborghini uviedla, že táto budova je prvý svojho druhu v Taliansku na získanie certifikátu "Energy Class A" (ročná spotreba energie ≤ 8 kWh / m3).


Zariadenie konzistentne navrhnutých vývojových miestností zahŕňa kompaktný plazmový rezací systém MicroStep série "MicroCut", ktorý je vybavený plazmovým zdrojom Thermal Dynamics UltraCut. CNC rezací systém sa používa na výrobu presných dielov pre výrobu prototypov z mäkkej ocele, nehrdzavejúcej ocele a hliníka.


www.lamborghini.com


Spoločnosť
Automobili Lamborghini S.p.A.
Automobili Lamborghini S.p.A.
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338