Spracovanie rúr CNC plazmovým rezačom na najvyššej úrovni Kraftanlagen München investuje do plazmového rezacieho stroja na spracovanie rúrok, plechov a profilov - CNC rezací stroj môže byť tiež použitý na rezanie kyslíkom a kužeľové rezanie

Publikované 27.9.2013 Rohrschneiden mit MG

Spoločnosť MicroStep už roky poskytuje plazmové rezacie stroje, ktoré boli konfigurované podľa požiadaviek zákazníkov na spracovanie plechov, rúrok a profilov. Medzitým sa v Nemecku používa viac ako sto aplikácií na rezanie rúrok každý deň. Jeden z týchto systémov je umiestnený v Kraftanlagen München, ktorý je známy ako renomovaná konštrukcia potrubia.

 

Jeden čistý potrubný rezací stroj PipeCut MicroStep bol úspešne uvedený do prevádzky v roku 2009 v závode Eberswalde. Následne v roku 2011 bol v Burghausenu inštalovaný nový kombinovaný valcový rezací stroj typu MG s plazmovým rotátorom, kyslíkovo-palivovým horákom a rúrkovým hriadeľom - pre rúry s priemerom 1 200 mm.

 

V kombinovaných strojoch na rezanie plazmou MicroStep sú priame rezy a komplikované prestupy a odvíjania, napr. možné s voliteľnou skosenou jednotkou. Samozrejme, rezanie rúr je možné aj s hlavami na rezanie plameňom alebo laserovou technológiou. V závislosti od požiadaviek zákazníka môžu byť rúry tiež označené, ak sú systémy vybavené napríklad atramentovou alebo ihlovou značkou. CNC obrábacie stroje môžu byť navyše nakonfigurované pomocou vŕtacieho vretena - s touto možnosťou je možné rýchlo, presne, komplexne a efektívne spracovať rúry alebo profily.

 

Kraftanlagen München je celoeurópska prevádzková spoločnosť. "Spoločnosť, ktorá má čo ponúknuť," hovorí homepage Kraftanlagen-München-Gruppe. Stavebná spoločnosť na výrobu potrubí vyrába energeticky-technické systémy a potrubné systémy na najvyššej úrovni. Ako jedna z popredných spoločností na trhu ponúka komplexnú škálu služieb: Spoločnosť Kraftanlagen München s desiatkami rokov skúseností a viac ako 2500 zamestnancami podporuje obchodných partnerov vo všetkých fázach projektu - od plánovania až po výstavbu komplexných systémov.


www.ka-muenchen.de

Spoločnosť
Kraftanlagen München GmbH
Kraftanlagen München GmbH
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338