Rezanie rúr a spracovanie plechu a dierovaného dna na systéme Jeden z najrozmanitejších plazmových rezacích strojov radu MicroStep MG vlastní spoločnosť KASAG Swiss AG vo Švajčiarsku

Publikované 27.9.2013 IMG_3456

Mnoho spoločností v oblasti výstavby zariadení a nádrží stojí pred každodennou otázkou, do ktorých zariadení alebo technológií by sa mali primárne investovať. Mala by to byť hlavne polotovar z plechu, stroj na rezanie rúr alebo dokonca aplikáciu na rezanie dna nádoby alebo dutých koncov? MicroStep má riešenie a kombinuje tri CNC stroje v jednom: rezanie rúr, rezanie základov kontajnerov, rovnako ako štandardné spracovanie plechov.

 

Jeden z najflexibilnejších strojov v rade MG MicroStep vlastní spoločnosť KASAG Swiss AG vo Švajčiarsku. Tento systém má všetky funkcie moderného CNC rezacieho systému. Je konštruovaná sekcionálne a v budúcnosti môže byť rozšírená a rozšírená. Skosenie na trubkách, ako aj štvorcové profily sa dá ľahko dosiahnuť týmto špeciálnym systémom. Integrované rezacie zariadenie umožňuje čisté presné polohovanie ako aj čistý rez rúr a profilov.

 

Kompaktný dizajn a vysoko kvalitný dizajn zaručujú bezpečnú prácu na systéme. Okrem toho kombinovaný systém zapôsobí na mnohé funkcie. Vysoká nákladová efektívnosť je preto zaručená, pretože nemusí byť investovaná do viacerých systémov pre rôzne úlohy. A samozrejme s konzistentnou, bezchybnou kvalitou v každej aplikácii.

 

KASAG Swiss AG bola založená v roku 1929. Spoločnosť spracováva nehrdzavejúce ocele a zliatiny hliníka do vysokokvalitných konečných produktov. S výrobnou plochou 2500 štvorcových metrov je spoločnosť pripravená aj na realizáciu veľkých projektov. Vyrábané rastliny, prístroje, kontajnery atď. Pre chemický a farmaceutický priemysel a pre biotechnológiu, potraviny a environmentálne technológie. Vybavený zdrojom energie z Kjellberg Finsterwalde a vysokokvalitným filtračným systémom TEKA Absaug- und Entsorgungstechnologie GmbH, ktorý vytvára optimálne podmienky prostredia, je tento systém jedným z najuniverzálnejších systémov MicroStep Group. Rezací stroj MicroStep MG je optimálnym riešením pre širokú škálu úloh spoločnosti Kasag.


www.kasag.com

Spoločnosť
KASAG Swiss AG
KASAG Swiss AG
Vaša kontaktná osoba
Zuzana Ištoková
Zuzana Ištoková
Vedúca odd.
Tel: +421 34 6999 838
Mob: +421 918 622 515
LN
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Mob: +421 905 682 338