microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Donaldson DOWNFLO OVAL

Kompaktné, vysoko účinné jednotky, oválne filtračné prvky
default
Popis

Donaldson Filtračné zariadenie DOWNFLO OVAL DFO 4-24-IP / 18,5 kW

Donaldson Torit DCE Downflo Oval Odsávače prachu a odlučovače dymu sú kompaktné, vysoko účinné jednotky, ktoré používajú jedinečné, oválne filtračné prvky. V porovnaní so systémami na odstraňovanie prachu s rovnakou veľkosťou systém odprašovania DFO ponúka o 25% vyššiu kapacitu prúdenia vzduchu, lepší prúdenie vzduchu a 29% vyšší tlak na čistenie impulzov. Extrakčný systém špeciálne vyvinutý na použitie vo všetkých bežných procesoch tepelného rezania.

Kľúčové vlastnosti

  • Menej miesta potrebného pre aplikácie, ktoré vyžadujú maximálnu účinnosť čistenia v najmenšej stopke.
  • Oválne vysokovýkonné filtračné patróny a účinné filtračné médium
  • Vlastný systém na čistenie filtrov od spoločnosti Donaldson
  • Jednoduchá výmena filtra s rýchloupínacími pákami, ktoré umožňujú ľahké odstránenie krytu a rýchlejší prístup k filtračným kazetám
  • Funkčný prachový lievik

Jedinečné oválne filtračné vložky prispievajú k vyššej kapacite vzduchu

Ovalové filtračné prvky DFO spolu s našimi inovatívnymi nanofiberovými médiami zachytávajú viac prachu na povrchu filtračných prvkov ako konvenčné filtračné médiá ako hĺbkové filtračné vložky s celulózou, polyesterom alebo zmesou celulózy a polyesteru. Oválne filtračné prvky spracovávajú až o 25% vyššie prietoky vzduchu než tradičné guľaté filtračné prvky bez zvýšenia rýchlosti vzduchom.

Konvexné bočné steny, ktoré optimalizujú tok vzduchu

Konštrukcia plášťa s konvexnými bočnými stenami optimalizuje prietok vzduchu a zvyšuje prietokovú plochu v puzdre. Konvexné bočné steny umožňujú väčšiu vôľu medzi filtračnými kazetami, znižujú prietok a optimalizujú princíp prietoku vzduchu Downflo Oval.

Efektívna technológia čistenia

Systém čistenia filtrov od spoločnosti ExtraLife používa patentovanú technológiu čistenia impulzov spoločnosti Donaldson, ktorá "prašňuje" prach z povrchu filtra, zlepšuje filtračnú kapacitu a predlžuje životnosť filtra.

Možnosti pre downflo modely

Downflo Oval odprašovací systém ponúka širokú škálu možností zariadení, ako napr Riešenia kompatibilné s ATEX.