microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Na tomto významnom veľtrhu predstaví MicroStep všetky štyri technológie rezania
(plazma, laser, vodný lúč, autogén) v 2D a 3D a po prvýkrát predstaví aj ohraňovacie lisy.

Návštevníci veľtrhu EuroBLECH sa môžu zoznámiť s jedinečnou ponukou technológií a predvádzaním naživo v hale 13. Na najväčšom veľtrhu v histórii bude MicroStep prezentovať nielen 3D rezacie systémy všetkých štyroch rezacích procesov, ktoré sú rozhodujúce pre obrábanie kovov (plazma, laser, vodný lúč, autogén), ale aj úplne novú technológiu od MicroStep Industry. S novou sériou lisov sa partner pre rezanie a automatizáciu stal aj partnerom pre ohýbanie.

To, čo spoločnosť MicroStep Europa vytvorila s CompetenceCenter North v Dorstene, bude teraz na veľtrhu EuroBLECH 2022 dotiahnuté do extrémnej dokonalosti. Návštevníci 26. ročníka popredného svetového veľtrhu budú môcť zažiť mimoriadny rozsah technológií. Spoločnosť MicroStep totiž predstaví svoje rozmanité portfólio v najväčšom rozsahu vôbec. V hale 13 sa okolo hlavného stánku E138 vytvorí niekoľko zážitkových ostrovov, na ktorých spoločnosť MicroStep predvedie svoju všestrannosť. V bezprostrednej blízkosti si môžete prezrieť špičkové 2D a 3D rezacie systémy s plazmovou, laserovou, vodnolúčovou a autogénovou technológiou - od základných až po profesionálne.

V hlavnom stánku MicroStep Europa bude multifunkčný univerzálny stroj MG vrátane plazmového rotátora a autogénového rotátora na 3D spracovanie plechov, rúr, profilov a dien kontajnerov. Svoju presnosť a rýchlosť tu bude predvádzať aj 3D laserový multifunkčný stroj MSF Pro, ktorý bude vybavený laserovým rotátorom. Vo výstavnom stánku hneď oproti (E137) bude vystavený typ zariadenia AquaCut, ktorý predvedie silu vody pomocou 3D rezacej hlavy a odprezentuje svoju presnosť pri rezaní najrôznejších materiálov. Malé a priestorovo úsporné, ale o nič menej schopné 3D rezanie bude prezentované aj v partnerskom stánku výrobcu plazmovej rezacej techniky Kjellberg Finsterwalde (D 112). Tu bude vystavené zariadenie MasterCut Compact v základnom prevedení, vhodné na vysokokvalitné jemné plazmové rezanie pomocou plazmového rotátora.

A nakoniec, o jeden stánok ďalej, v nadácii IndustryFusion Foundation (E 112), bude jedinečná technologická ponuka skompletizovaná. Spoločnosť MicroStep Europa GmbH ako člen nadácie, ktorá podporuje vytváranie sietí európskeho priemyslu na ceste k inteligentnej továrni Smart Factory v zmysle Industry 4.0, predstaví dve inovácie. Ako prvú, vláknový laserový rezací systém MSE SmartFL, výkonný, spoľahlivý a procesne bezpečný základný systém na vysokokvalitné 2D laserové rezanie vrátane automatického systému výmenného stola. Ďalej sa po prvýkrát predstaví séria nových ohraňovacích lisov, ktoré boli vyvinuté spolu s technologickým partnerom LAG Machinery. Spoločnosť MicroStep predstavuje sériu GHL. Univerzálny špičkový ohraňovací lis je symbolom najvyššej kvality a maximálnej spoľahlivosti, ktorá vďaka inovatívnym systémom dosahuje bezkonkurenčnú presnosť ohýbania. Stroj s dlhou životnosťou!

"Týmto veľtržným vystúpením vytvárame na veľtrhu EuroBLECH niečo jedinečné.
Pozývame návštevníkov, aby si naživo vyskúšali presne to riešenie rezania,
ktoré - v súlade s ich portfóliom, použitými materiálmi a hrúbkami materiálov - posunie ich rezanie na novú úroveň.
Či už ide o plazmové, laserové, autogénové alebo vodné rezanie, 2D rezanie alebo 3D rezanie úkosov
- sme váš partner a na veľtrhu vám ukážeme, čo všetko je možné."

Johannes Ried
Riaditeľ | MicroStep Europa GmbH

Prehľad prezentácie technológií na veľtrhu:

MicroStep Europa | Stánok E 138    
PLAZMA AUTOGÉN

Všestranné MG | 
3D obrábanie pomocou plazmového rotátora, autogénového rotátora,laserový skener,
laserový popisovač, vŕtacia fréza na plech, rúry a profily

 Viac o sérii MG
LASER

Univerzálny MSF Pro |
3D obrábanie pomocou laserového rotátora na plochom materiáli
vrátane automatického systému výmenného stola

 Viac o sérii MSF Pro
MicroStep Europa |  Stánok E 137    
VODNÝ LÚČ

Všestranný pomocník AquaCut |
3D obrábanie pomocou 5-osového vodného lúča na plochom materiáli

 Viac o sérii AquaCut
IndustryFusion Foundation |  Stánok E 112    
LASER

Cenovo udržateľná novinka MSE SmartFL |
2D obrábanie plochého materiálu vrátane automatického systému výmenného stola

 Viac o sérii MSE SmartFL
OHÝBANIE

Univerzálne GHL |
Ohýbanie plechov, rúr a profilov na najvyššej úrovni

 Viac o sérii GHL
Kjellberg Finsterwalde |  Stánok D 112    
PLAZMA 

Priestorovo úsporný MasterCut Compact |
3D obrábanie plechu pomocou plazmového rotátora

 Viac o sérii MasterCut Compact