microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Navštívte nás na výstave obrábania kovov od 22. do 24. septembra 2021 v CNC Outlet Center v Olchingu (západne od Mníchova).

Po ročnej prestávke sa opäť uskutoční veľtrh FaMeta, ktorý sa venuje obrábaniu kovov. V CNC Outlet Center v Olchingu môžu návštevníci od 22. do 24. septembra vidieť živé ukážky, workshopy, odborné prednášky a všetko čo súvisí s obrábaním kovov.
Využite túto príležitosť a zistite viac aj o spoločnosti MicroStep.

Program FaMeta 21 je všestranný, vystavovatelia pokrývajú široké spektrum spracovania kovov: sústruženie, frézovanie, brúsenie, aditívnu výrobu, softvér a mnoho ďalšieho si môžu návštevníci pozrieť na veľtrhu kovov. Na živé ukážky bude k dispozícii množstvo strojov. Program veľtrhu dopĺňajú workshopy a odborné prednášky.
Spoločnosť MicroStep Europa GmbH bude tiež prítomná a poskytne informácie o všetkých aspektoch rezania plazmou, laserom, autogénom a vodným lúčom - o kompaktných systémoch, ale aj o komplexných a všestranných riešeniach rezania s mnohými možnosťami automatizácie. Či už ide o malú kovospracujúcu firmu alebo veľkú korporáciu MicroStep ponúka perfektný rezací systém pre každého zákazníka.

Tešíme sa na vás! Návšteva veľtrhu je bezplatná!

Viac informácií a možnosť registrácie na www.fameta.de