microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

Príďte sa pozrieť na MicroStep technológie naživo na najväčšom medzinárodnom technologickom veľtrhu „Schweissen & Schneiden“ od 13.09. do 17.09.2021 v nemeckom meste Essen.

Po štyroch rokoch znova nastal čas, kedy SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorí svoje brány a privíta priaznivcov rezania a zvárania. MicroStep predstaví v hale 6 inovácie pre vyššiu efektivitu a spoľahlivosť procesov.

Návštevníci budú môcť vidieť inovácie v laserovej a plazmovej technológii rezania, ako aj systémy manipulácie s materiálom, ktoré umožňujú automatické nakladanie a vykladanie plechov, rúr a profilov.

Každé štyri roky môžete na výstave SCHWEISSEN & SCHNEIDEN vidieť inovácie v priemysle spájania, rezania a povrchovej úpravy. Asi 1 000 vystavovateľov zo 40 krajín sveta predstaví svoje výrobky - vrátane mnohých svetových noviniek. Na veľtrhu sa očakáva viac ako 50 000 návštevníkov. V expozícii MicroStep budete môcť vidieť novinky zo sveta multifunkčnej technológie rezania s vysokým stupňom automatizácie.

„V našom vývojovom oddelení, ktoré má viac ako 100 zamestnancov, neustále pracujeme na riešeniach, ktoré umožňujú našim zákazníkom maximálnu flexibilitu a efektívnosť výroby. Najmä v oblasti automatizácie ukážeme inovácie, ktoré rozširujú výhody systému MicroStep - multifunkčnosť, presnosť, spoľahlivosť procesu - s automatizovanou manipuláciou s materiálom,“ hovorí Dr.-Ing. Alexander Varga, vedúci vývoja MicroStep.

Už teraz sa tešíme na vašu návštevu a váš záujem.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte!