microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

VÝSTAVY - PR PODUJATIA

Na tomto významnom veľtrhu predstaví MicroStep všetky štyri technológie rezania
(plazma, laser, vodný lúč, autogén) v 2D a 3D a po prvýkrát predstaví aj ohraňovacie lisy.

Návštevníci veľtrhu EuroBLECH sa môžu zoznámiť s jedinečnou ponukou technológií a predvádzaním naživo v hale 13. Na najväčšom veľtrhu v histórii bude MicroStep prezentovať nielen 3D rezacie systémy všetkých štyroch rezacích procesov, ktoré sú rozhodujúce pre obrábanie kovov (plazma, laser, vodný lúč, autogén), ale aj úplne novú technológiu od MicroStep Industry. S novou sériou lisov sa partner pre rezanie a automatizáciu stal aj partnerom pre ohýbanie.

"Veľké očakávania" od nového termínu veľtrhu v roku 2023

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2023 sa uskutoční o dva roky, v termíne od 11. do 15. septembra 2023.

Od 11. do 15. septembra 2023 sa svet spojovacieho a rezacieho priemyslu ako aj priemyslu povrchovej úpravy opäť presunie do Essenu.

26. medzinárodný veľtrh technológií pre spracovanie plechu

Vďaka globálnemu, na investície pripravenému odbornému publiku a zameraniu na inovatívne technológie a špecifické riešenia je veľtrh EuroBLECH cielenou prezentačnou platformou pre medzinárodných výrobcov a dodávateľov pre odvetvie spracovania plechov v prostredí rýchlo sa meniacich trhov.

Navštívte nás na výstave obrábania kovov od 22. do 24. septembra 2021 v CNC Outlet Center v Olchingu (západne od Mníchova).

Po ročnej prestávke sa opäť uskutoční veľtrh FaMeta, ktorý sa venuje obrábaniu kovov. V CNC Outlet Center v Olchingu môžu návštevníci od 22. do 24. septembra vidieť živé ukážky, workshopy, odborné prednášky a všetko čo súvisí s obrábaním kovov.
Využite túto príležitosť a zistite viac aj o spoločnosti MicroStep.

Príďte sa pozrieť na MicroStep technológie naživo na najväčšom medzinárodnom technologickom veľtrhu „Schweissen & Schneiden“ od 13.09. do 17.09.2021 v nemeckom meste Essen.

Po štyroch rokoch znova nastal čas, kedy SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorí svoje brány a privíta priaznivcov rezania a zvárania. MicroStep predstaví v hale 6 inovácie pre vyššiu efektivitu a spoľahlivosť procesov.

25. medzinárodná výstava technológií spracovania plechov

Spoločnosť MicroStep svojimi exponátmi opäť potešila mnohých návštevníkov výstavy EuroBLECH 2018 v Hannoveri a zaznamenala veľký úspech.

Viac ako 55 000 návštevníkov získalo informácie od asi 1 500 vystavovateľov o novinkách v oblasti technológií na spracovanie plechov.

Medzinárodná výstava pre oblasť zvárania, rezania a spájania

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorila svoje brány v nemeckom meste Essen od 25. do 29. septembra 2017 a privítala odbornú verejnosť a návštevníkov v oblasti spojovacích a rezacích technológií. Vystavovatelia z celého sveta predstavili kompletný sortiment súvisiaci s technológiami spájania, rezania a povrchovou úpravou.