microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

VÝSTAVY - PR PODUJATIA

"Veľké očakávania" od nového termínu veľtrhu v roku 2023

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2023 sa uskutoční o dva roky, v termíne od 11. do 15. septembra 2023.

Od 11. do 15. septembra 2023 sa svet spojovacieho a rezacieho priemyslu ako aj priemyslu povrchovej úpravy opäť presunie do Essenu.

26. medzinárodný veľtrh technológií pre spracovanie plechu

Vďaka globálnemu, na investície pripravenému odbornému publiku a zameraniu na inovatívne technológie a špecifické riešenia je veľtrh EuroBLECH cielenou prezentačnou platformou pre medzinárodných výrobcov a dodávateľov pre odvetvie spracovania plechov v prostredí rýchlo sa meniacich trhov.

Navštívte nás na výstave obrábania kovov od 22. do 24. septembra 2021 v CNC Outlet Center v Olchingu (západne od Mníchova).

Po ročnej prestávke sa opäť uskutoční veľtrh FaMeta, ktorý sa venuje obrábaniu kovov. V CNC Outlet Center v Olchingu môžu návštevníci od 22. do 24. septembra vidieť živé ukážky, workshopy, odborné prednášky a všetko čo súvisí s obrábaním kovov.
Využite túto príležitosť a zistite viac aj o spoločnosti MicroStep.

Príďte sa pozrieť na MicroStep technológie naživo na najväčšom medzinárodnom technologickom veľtrhu „Schweissen & Schneiden“ od 13.09. do 17.09.2021 v nemeckom meste Essen.

Po štyroch rokoch znova nastal čas, kedy SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorí svoje brány a privíta priaznivcov rezania a zvárania. MicroStep predstaví v hale 6 inovácie pre vyššiu efektivitu a spoľahlivosť procesov.

25. medzinárodná výstava technológií spracovania plechov

Spoločnosť MicroStep svojimi exponátmi opäť potešila mnohých návštevníkov výstavy EuroBLECH 2018 v Hannoveri a zaznamenala veľký úspech.

Viac ako 55 000 návštevníkov získalo informácie od asi 1 500 vystavovateľov o novinkách v oblasti technológií na spracovanie plechov.

Medzinárodná výstava pre oblasť zvárania, rezania a spájania

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorila svoje brány v nemeckom meste Essen od 25. do 29. septembra 2017 a privítala odbornú verejnosť a návštevníkov v oblasti spojovacích a rezacích technológií. Vystavovatelia z celého sveta predstavili kompletný sortiment súvisiaci s technológiami spájania, rezania a povrchovou úpravou.