microstep cmd logo

microstep cmd - logo mobil

skende
  • rezanie a automatizácia
  • rezanie a automatizácia

VÝSTAVY - PR PODUJATIA

25. medzinárodná výstava technológií spracovania plechov

Spoločnosť MicroStep svojimi exponátmi opäť potešila mnohých návštevníkov výstavy EuroBLECH 2018 v Hannoveri a zaznamenala veľký úspech.

Viac ako 55 000 návštevníkov získalo informácie od asi 1 500 vystavovateľov o novinkách v oblasti technológií na spracovanie plechov. Návštevníci využili príležitosť a počas štyroch dní konania veľtrhu si pozreli inovácie od spoločnosti MicroStep - predovšetkým systém rezania vláknovým laserom MSF Compact, ktorý oslávil svoju svetovú premiéru, a najnovšiu generáciu plazmového rezacieho zariadenia MG.

Medzinárodná výstava pre oblasť zvárania, rezania a spájania

SCHWEISSEN & SCHNEIDEN otvorila svoje brány v nemeckom meste Essen od 25. do 29. septembra 2017 a privítala odbornú verejnosť a návštevníkov v oblasti spojovacích a rezacích technológií. Vystavovatelia z celého sveta predstavili kompletný sortiment súvisiaci s technológiami spájania, rezania a povrchovou úpravou.

MicroStep vo svojej expozícii predstavil kompaktné plazmové rezacie zariadenie MasterCut Eco 3001.15Ptk, ktoré pracuje efektívne a presne. Vďaka koncepcii nastavenia easySetup® je možné nový MasterCut Eco zmontovať a uviesť do prevádzky v krátkom čase.