MicroStep Dealer Meeting 2017 V dňoch 24. - 27. apríla 2017 sa v materskej firme MicroStep spol. s r.o. v Bratislave stretli autorizovaní predajcovia a dcérske spoločnosti MicroStep z 54 krajín sveta na MicroStep Dealer Meeting 2017.

Uverejnené 2. 6. 2017 / Spoločnosť / Marcel Mikulina
MicroStep Dealer Meeting 2017

Počas konferencie boli odprezentované najnovšie produkty MicroStep, ako aj vývoj, služby a vízie do budúcnosti. Dealeri MicroStep mali možnosť vidieť 6 MicroStep strojov pri živých demonštráciach rezania, vrátane úplne nových členov MicroStep produktovej rady EasyCut a PL-Compact.


Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností, je spoločnosť MicroStep prítomná v 54 krajinách po celom svete, ktorým je určené viac ako 95% výroby pre export. Na rozdiel od Slovenska a takmer vo všetkých európskych krajinách, MicroStep rezacie stroje pracujú tiež v USA, Kanade, Číne, Južnej Afrike, na Strednom východe, v Indii, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmové rezanie spoločnosť patrí medzi najväčšie svetové producentov.


Firma MicroStep, založená v roku 1991 sa postupne od vývoja riadiacich systémov prepracovala až ku kompletným dodávkam rezacích strojov, vrátane vlastného riadiaceho systému a CAM softvéru. Počas týchto rokov si MicroStep vybudoval v SR konsolidovanú výrobnú základňu s dvomi výrobnými závodmi – v Hriňovej a v Partizánskom, kde spolu s bratislavskou administratívno-vývojovou centrálou zamestnáva okolo 380 ľudí. Firma má vlastný vývoj, kde trvalo zamestnáva vyše 30 špecialistov, navyše na rôznych výskumno-vývojových úlohách spolupracuje s STU.


V rámci CNC rezania ponúka MicroStep stroje v celej škále rezacích technológií – plazmové, laserové, vodnolúčové aj kyslíkové, pričom v každejz oblastí robí cielený vývoj. Výsledkom sú viaceré inovatívne technologické postupy, konštrukcie aj softvérové riešenia, ktoré umožnili MicroStep-u presadiť sa voči konkurencii a posunúť možnosti rezania.

Optimalizované rezanie a obrábanie Spoločnosť MicroStep spolupracuje s vedúcou technológiou Kennametal v rezacích operáciách na rezačke - ponúka zákazníkom nepredstaviteľné možnosti vo výrobe.
Železničný tunel superlativ Technológia MicroStep bola použitá aj pri výstavbe najdlhšieho a najhlbšieho železničného tunelu na svete, základného tunelu Gotthard vo Švajčiarsku
Zažite presnosť, vášeň a silu Lodenice, oceliarne a výrobcovia vozidiel sa už roky spoliehajú na systém MicroStep. Medzi zákazníkov patria aj renomovaní výrobcovia ako Lamborghini
SL
Zostaňte informovaný o aktuálnom dianí!
Chcete zostať informovaný o všetkom, čo MicroStep robí? Potom sa môžete rýchlo a jednoducho prihlásiť na odber mesačného e-mailového bulletinu.