Vedúce postavenie na trhu v CNC-plazmovom rezaní

 

Firma MicroStep CDM s.r.o. so sídlom v Brezovej pod Bradlom, bola založená v roku 1995 a zabezpečuje predaj a servis CNC-technológií na Slovensku.

Sídlo MicroStep CDM s.r.o., Brezová pod Bradlom

Už viac ako 20 rokov spoločnosti MicroStep Group® vyvíjajú a vyrábajú moderné CNC-zariadenia, automatizované systémy a softvérové aplikácie pre takmer všetky oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu ako aj energetiku.

MicroStep Produktion

Vysoká kvalita a presnosť MicroStep technológií sa na trhu rýchlo udomácnili, a preto sa spoločnosť mohla ďalej rozvíjať, pričom boli v krátkom čase založené niekoľké dcérske spoločnosti. V spolupráci s týmito spoločnosťami vznikol celý rad aplikácií v oblasti automatizácie, riadiacej techniky a tiež výroby strojov a výroby špeciálnych obrábacích zariadení v najrôznejších priemyselných odvetviach. Skupina firiem patrí teraz k popredným výrobcom CNC-riadených centier na spracovanie kovov a rezacích zariadení.

MicroStep Produktion

V oblasti automatizovanej plazmovej rezacej techniky sa stal MicroStep® dokonca globálnym lídrom na trhu. S viac ako sto zamestnancami vo vývoji a konštrukcii pracujeme denne na tom, aby naši zákazníci mohli vždy efektívne a hospodárne rezať a produkovať. S cieľom ponúknuť našim zákazníkom kompletné riešenie pre spracovanie plechov, profilov, rúr a dien nádrží, sú kombinované rôzne technológie a aplikácie.

MicroStep Produktion

 

 Spoločnosť Microstep CDM ponúka okrem svojich páliacich strojov aj CNC obrábacie stroje či už nové alebo lacnejšie použité CNC obrábacie stroje. Okrem toho ponúkame špičkové kvalitné náradie pre CNC obrábanie, presnú 3D meraciu techniku BLUM-NOVOTEST, kompresory RENNER, zdvíhaciu techniku AEROLIFT a takisto filtračnú techniku od spoločností TEKA, DONALDSON a KEMPER.

Vaša kontaktná osoba
Ján Mikulina
Ing. Ján Mikulina
Konateľ
Tel: +421 34 6999 818
Fax: +421 34 6999 819
MSE Media